Andrup IF
StartsideNyhederF√¶llesbladetDebatS√łg 10/23/2017 18:34
Navigation
Generelt
Startside
Bestyrelsen
Historie
St√łtteklubben
Sponsorer
Byfesten
Ungdom
Senior
Oldboys
Veteraner
Billeder/video
Multibanen
Links
Kontakt
Arkiv
Efterår 2011
Efterår 2010
Forår 2010
Efterår 2009
2008/09
Forår 2008
2007
2006
BesÝgende
Gśster online: 1
Ingen brugere online

Antal brugere: 85
Ikke aktiverede brugere: 0
Nyeste bruger: Kuntz
Sidste Brugere Online
Bjarne 2 uger
Kuntz112 uger
JesperTJ127 uger
makalele145 uger
Bennedsen200 uger
Dennis213 uger
Umes219 uger
Remler228 uger
John CoCo228 uger
Tonny240 uger
Ungdom - forår 2014

For at stillinger og kampprogrammer for alle Andrup IF's ungdomshold - klik HER.

HoldÅrgangTræner/holdlederMail-adresseTlf.nummerTræningstid
Blandet     
U52009Pia Morthorstpiajan81@gmail.com Mandag
¬†2010J√łrgen Dam Lauridsenjik_dammer@hotmail.com20 90 06 5417.00 ‚Äď 17.45
      
Blandet     
U6+U72007Gry Grothgry83@live.dk60 13 02 23Tirsdag
0. klasse2008Camil Azemovic  16.30 - 17.30
      
Piger     
U12+U132000+01Kim Pedersenjanuarvej37@gmail.com21 46 05 31Mandag+onsdag
5. - 7. klasse Kim Sandholtkimsandholt@hotmail.com20 92 04 4716.45 - 18.00
  Mette Muffmettemuff@gmail.com40 24 63 04 
 2002Thomas Herterherter@esenet.dk26 33 12 87 
      
Piger     
U181996/97/98Henning Rossenhenningrossen@hotmail.dk Tirsdag
     18.30 - 19.45
      
Drenge     
U8 (U9 piger)2006Tonny Spangsberg tonnyspangsberg@bbsyd.dk40 14 32 40Tirsdag+torsdag
1. Klasse Bjarne Morthorst bjarne@andrupif.dk22 64 48 3517.15 - 18.15
      
      
Drenge     
U92005Kim Vangvang1977@gmail.com42 49 01 42Tirsdag+torsdag
2. klasse Martin Jensenjeanj@bbsyd.dk30 16 67 3217.00 - 18.00
      
Drenge     
U102004Lars Zohner-Andersenl_andersen@mail.dk20 44 09 62Tirsdag+torsdag
3. Klasse Chris Mortensenchrism@bbsyd.dk60 19 15 9917.00 - 18.30
(incl U11 holdet) Henning Christensen 25 12 45 76fredag
¬†¬†¬†¬†¬†16.00 ‚Äď 17.15
      
Drenge     
Ù151999   Træner med
8. klasse2000   seniorerne
      
      
UngdomskonsulentHenning Rossenhenningrossen@hotmail.dk  

 


Skrevet af makalele d. 03/15/2011 16:17:050 Kommentar(er) 8258 Fremvisninger - Udskriv
Kommentarer
Der er ikke skrevet kommentarer.
Kommentťr
Du skal logge ind for at kommentere.
Vurderinger
Du skal vśre medlem for at kunne vurdere en tekst.

Log ind eller meld dig til.

Teksten er ikke vurderet.
Indlogning
Brugernavn

Kodeord



Er du ikke registreret bruger endnu?
Klik her for at blive det.

Har du glemt dit kodeord?
FŚ tilsendt et nyt ved at klikke her.
Brugerafstemning
Hvordan klarer AIF sig i serie 4?

Oprykning

plads 2-4

plads 5-6

Nedrykning

Du er nÝdt til at logge pŚ for at stemme.
Sponsorer
Chart
Copyright © 2001-2010 Andrup IF